Про нас

ТОВ «ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ» є учасником ринку у галузі надання послуг із захисту інформації та відповідає усім вимогам Законодавства України.

Свою діяльність компанія розпочала у 2018 році та додала усіх зусиль для створення конкурентного середовища у своїй сфері.

У 2019 році було отримано першу ліцензію на провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, в частині:

- оцінювання захищеності інформації, що не становить державної таємниці;

- виявлення закладних пристроїв.

Основними  цінностями, що  лежать в основі загальних принципів діяльності  ТОВ «ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ», є чесність, порядність та повага до людей.

Завдання Компанії полягає у сприянні підприємствам і компаніям у вирішенні питань захисту інформації. Це цілком логічно, адже події останніх років дають чітке розуміння, що ризики впливу і втручання у життєдіяльність фізичних та юридичних осіб значно збільшилися, що спричиняє численні фінансові та репутаційні збитки. Інформаційна безпека передбачає стан захищеності життєво важливих інтересів людини, суспільства та держави, за якого завдання шкоди відбувається через неправильне поводження з інформацією (її неповнота, несвоєчасність, невірогідніст, несанкціонований обіг тощо). Саме тому компанії важливо розробити якісну політику конфіденційності. Така політика дозволить не лише визначити обсяг, правовий статус та порядок доступу до інформації, але й встановить обов’язки працівників у сфері захисту інформації, порядок контролю компанією за дотриманням інформації та види відповідальності у разі порушення вимог конфіденційної політики.

Фундамент компанії складає колектив професіоналів, які мають профільну освіту, великі теоретичні, практичні знання та багаторічний досвід роботи у галузі захисту інформації, що дає нам можливість бути серед лідерів. Наші фахівці завжди готові надати кваліфіковану допомогу у вирішенні Ваших завдань, починаючи від вибору концепції побудови захисту інформації і закінчуючи вибором конкретного обладнання для оптимальної реалізації проєкту, зможуть надати компетентну консультацію і спроєктувати комплексне рішення для компаній будь-якого розміру та сфери бізнесу.

Завдяки активній роботі Компанія сформувала широку партнерську мережу, що охоплює всю територію України.

Ми завжди відкриті до діалогу зі своїми замовником!